Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Animasyon Tasarım

Art The Design

Animasyon Tasarımı Nedir?

Animasyon cansız nesne veya fotoğrafların hareketlendirilmesi neticesinde ortaya çıkan bir türdür.Günümüzde işletmeler için büyük önem arz etmektedir.Bir ürünü ya da firmanız ile ilgili bilgileri sunmanız için görsel objelerin kullanılması daha akılda kalıcı bir izlenim sağlamanızı sağlar.

Animasyonlar çeşitli yazı tipleri, ikonlar, görseller ve birçok ögenin harmanlanması ile sunmak istediğiniz mesajı daha kolay iletmenizi sağlar.Günümüzde kullanıcılar çevrimiçi deneyimlere daha büyük önem vermekte web siteleri olsun, sosyal medya içerikleri olsun hangi platform olursa olsun her zaman daha çok kazandırır.

Art The Design

Animasyon Tasarımı
Kullanım Alanları Nelerdir?

Hareketli Açıklamalar

Günümüzde iş dünyasında hareketli videoların en popüler kullanım noktası açıklayıcı animasyon tasarımlarıdır.İşletmenizi pazarlama sürecinizde animasyonlar içeriğinize büyük hareketlilik sağlayarak işletmenizin içeriğinin insanların ilgisini çekmesini sağlar.Bu sebeple sizlere deneyse ve benzersiz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

animasyon sayfa açılışları

Sayfa Açılışları

Günümüzde insanların sabır katsayıları çok fazla düştü ve kimse bir web sitesinin ya da uygulamanın açılmasını beyaz bir ekrana bakmakla geçirmekten zevk almıyor.Bu sebeple ziyaretleri kısa sürüyor.Bu sebeple sayfa ve ya uygulamanızın açılışına farklı hareketli geçişler oluşturmak sitenizin akılda kalıcı ve ziyaret edilebilir olduğunu gösterir.

hareketli sayfa geçişleri

Hareketli Geçişler

Web sitelerinizin ya da uygulamalarınızın sayfa geçişlerinin yavaş olması yada uzun süreli bekleyişler sunması sizlere zarar verir bu sebeple site içeriğinizin çeşitli hareketli geçişlere ihtiyacı olduğunu ve ziyaretçilerinize daha iyi bir deneyim yaşatması önemli bir etkendir.

sosyal medya reklamları

Sosyal Medya

Hareketli videolar bir hikayeyi eğlenceli ve akılda kalıcı olarak sunmayı hedefler. Markanızın fark edilmesine ve üst seviyelere çıkabilmesi için ideal bir etkendir.Sizler hareketli videolarınızı her yüklediğinizde hesaplarınıza gelen trafik hep bir adım daha artar.

doğru reklamcılık

Reklamlar

Hareketli görüntüler reklamların vazgeçilmezidir.İster banner reklamlar sunun, ister televizyon reklamı reklam şekliniz her ne şekilde olursa olsun animasyon tasraımları daha büyük kitleleri etkilemeniz için büyük bir etkendir.

hareketli logolar

Hareketli Logolar

Logolarınıza hareket katın, hareketli logoların kullanıcılar üzerinde bıraktığı marka bilinirliği izlenimi şuanda yüksek seviyelerde olduğu büyük bir gerçek ve her animasyon daha farklı bir dünyanın kapısını açar.

Art The Design

Animasyon Hizmeti Süreçleri Nelerdir?

Animasyon tasarımı uzun ve sıkı çalışma gerektiren bir süreçtir.Fakat sizler için bu süreci zevkli hale getirebilmek için çalışıyoruz.Tasarım hizmetimiz içerisinde sizlere birçok destekte sunmak için çalışıyoruz.Gelelim animasyon hizmeti içerisinde sunduğumuz çalışmalarımıza.

1.Fikirler

Sizden gelen fikirleri harmanlayarak nasıl animasyon tasarımları oluşturabileceğimiz konusunda geniş bir araştırma ve fikir aşamasına giriyoruz.Sizin talebinizi en farklı ve en kaliteli şekilde sunabilmek için çeşitli fikirler oluşturuyoruz.

2.Toplantı

Sizler ile oluşturduğumuz fikirlerimizi ve yeni önerilerimizi sunuyoruz.Ayrıca firmanız ile ilgili yaptığımız analiz neticesinde sizlere başka ne hizmet verebileceğimiz hakkında da ön bir bilgi veriyoruz.Fiyatlandırma ve teslim süresinde anlaşmalarımızı oluşturduktan sonra sizler için çalışmaya başlıyoruz.

3.Tasarım ve Teslim

Yaptığımız anlaşmalar neticesinde sizler için tasarım oluşturma aşamasına geçiyoruz.Ekiplerimiz yapılacak olan tasarım ile ilgili çizimlere gerekli ise çeşitli vektörlere vb. birçok malzemeyi toplar.Sonrasında tasarım için çalışmalara başlar.Sizler için 3 adet farkllı tasarım oluşturur.Sizlerin beğenisine sunar ve sonrasında beğendiğiniz tasarım üzerine çalışmaları tamamlayarak sizlere teslim ediyoruz.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

E-Ticaret

E-ticaret, müşterilerinize özel deneyimler sunmak ve müşterilerinizin kalbini kazanmak için çok önemlidir.Doğru bir e-ticaret sitesi satışlarınıza büyük katkılar sağlar.

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.