Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

E-Ticaret Tasarımı

Art The Design

Kullanıcıları ürünlerinizi satın almaya yönlendirmek, kim olduklarına, ilgilerini çeken şeylere ve neden satın aldıklarına daha yakından bakmak anlamına gelir.

Günümüzde büyük bir pazar alanına sahip istediğiniz her ürünü bu web siteleri üzerinden dijital dünyada pazarlayabiliyorsunuz.Bu pazara doğru ürünler, tasarımlar, özellikler ve kaliteli bir markalaşma ile girdiğiniz zaman ürünlerinizin ilgi duymaması için bir ihtimal kalmıyor.

E-ticaret işletmelerinde gelirler kullanıcı deneyimiyle eş değer oranda seyretmektedir.Kullanıcılar için kolay bir deneyim sunabilmek bir e-ticaret sitesinde çok önemli bir etkendir.Bu sebeple siteniz alışverişleri zahmetsiz bir hale dönüştürmelidir.

Bir e-ticaret sitesi yalnızca bir web sitesi değildir.İşinizin bel kemiği olma niteliğindedir.Çünkü dijital dünyada kullanıcılarınızın güvenli ve kolay bir şekilde alışveriş yapması sizin için yüksek gelirler sağlar ve kaliteli hizmet mutlu müşteriler getirir.Bu sebepler sizler için Güvenli ve stabil siteler tasarlıyoruz.

Art The Design

İyi bir E-Ticaret sitesinde neler önemlidir?

Satış Yapacağınız kitle.

Bir e-ticaret sitesinde kime satış yapacağınızı önceden bilmeniz gerekir.Yaş grupları, coğrafi bilgiler vb. birçok bilgi siteniz için büyük bir önem arz eder.Satış yapmak istediğiniz kullanıcı için bir çok filtrelemeden geçtikten sonra bir e-ticaret sitesini kullanıcıya göre dizayn etmeniz gerekir.

Kullanıcı deneyimi.

Dijital dünyada kullanıcı deneyimi her şeydir. Müşterilerinize satın almaları için kolaylıklar ve büyük bir güven telkin etmek için güvenli bir e-ticaret sitesi çok önemlidir.Bu sebeple sizlere yüksek güvenlikli hızlı ve kaliteli satış siteleri kurmak için çalışıyoruz.

Kolaylaştırılmış satın alma.

Ürün satın almak günümüzde zor bir süreç, insanlar internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde her zaman bir soru işareti ile yanaşıyorlar, bu soru işaretlerini azaltıp insanların alışveriş yapmalarını kolaylaştırmak adına birçok düzenlemeye, birçok detaya ihtiyacınız var bu detaylandırma ve düzenleme sürecini bize bırakın sizlere en iyisini sunalım.

Art The Design

E-Ticaret Tasarım Süreçleri

e ticaret kullanıcı araştırması

Kullanıcı Araştırması

E-ticaret sitenizi tasarlamadan önce ilk işimiz, işinizin temellerini öğrenmektir.Satış yapmak istediğiniz ürünler, sektördeki benzer firmalar ve müşteri verileri gibi bir çok veriyi bir dizi raporlama şeklinde incelemeye almaya başlıyoruz.

e ticaret başarı stratejisi

Başarı Stratejisi

E-ticaret sitesi stratejiler üzerine konumlandırılmalıdır.Araştırmalarımız neticesinde web sitenizin stratejisi ve hamlelerinizi planlamaya başlıyoruz. Uzmanlarımız ile sizler için bir yol çiziyoruz ve bu yolda emin adımlarla yürüyebilmeniz için gayret gösteriyoruz.

E-Ticaret Planı

Web sitesinin yapısını ve hiyerarşisini belirleriz.Sitenin tel kafes tasarımları oluşturulur.Gerekli olucak sistemler hakkında araştırmalar yapılıp bir sistem listesi belirlenir.Sizlere sunulacak raporlama ile sizlerle nasıl bir site olacağı konusunda kesin bir karar varılır.

e ticaret site tasarımı

Site Tasarımı

Gereksinimler konusunda verilen kararlar neticesinde tasarım aşamasına geçilir. Görsel stiller, renkler kullanılacak ürün fotoğrafları vb. birçok detay oluşturulur ve tasarıma başlanır .

Site Geliştirme

Tasarım oluşturulduktan sonra kullanıcı deneyimleme, site performansı vb. birçok detayla ilgili küçük bir araştırma yaptıktan sonra yazılımsal olarak geliştirilmesi gereken taraflar ile ilgilenir ve sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanır.

e ticaret siteniz hazır

E-ticaret Siteniz Artık Hazır

E-ticaret sitenizin işlevselliğini test ettikten sonra sizlerin beğenisine sunulur ve iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak amacıyla 1 haftalık bir test yayınına alınır ve siteyle ilgili sorun olup olmadığına bakıldıktan sonra siteniz gerçek yayına alınır ve artık ürün satmaya hazırsınız.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Kurumsal Kimlik

Markanızın dijital dünyadaki duruşu çok önemli ve kimliğinizin gerçek bir hikayesi olmalı.İyi tasarlanmış hikayeler daha etkili firma izlenimleri sağlar.

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

E-Ticaeret sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.