Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Fotoğraf & Video

Art The Design

Fotoğraf & Video Stüdyomuz

Art The Design fotoğrafçılık konusunda 5 yıllık deneyimi ile çekimlerinizde farklılıklar yaratmak için özel ekiplerimizi, çekimleriniz için sizlerin hizmetine sunuyoruz.Sizlere farklı bir fotoğraf deneyimi sunabilmek için stüdyomuz sizlere sanat ve kaliteyi harmanlayarak fotoğraf ve video ihtiyaçlarınızı daha mükemmelleştirmek için çalışmaya devam ediyor.

Art The Design

Farklılaştırılmış Fotoğraf Hizmetlerimiz

Art The Design

Ürün Çekimi

İnternetten ürün satmak için kaliteli fotoğraflara ihtiyacınız var.Müşterilerinizin internetten ürün alabilmek için en çok güvendikleri nokta fotoğraflardır.Ürünlerinizin %90 oranında fotoğraflarınız sattırır.Bunun için ürünlerinizin kaliteli fotoğraflanıp düzgün ölçüler kaidesinde sitelerinize veya yükleme yapacağınız herhangi bir platform için özel olarak düzenlenmesi gerekmektedir.

Art The Design

Moda Çekimi

Moda fotoğrafçılığı giyim malzemeleri, kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar vb. ürünlerinizi sergilemek için biçilmiş kaftandır.Mükemmel moda fotoğrafları kaliteli ışık ve bir hikaye üzerine konumlandırılmıştır.Hikayesi olmayan fotoğraflar ürünlerinizin sergilenmesini kötü derecede etkiler.Dolayısıyla sizlere farklı ve yaratıcı hikayeleri olan kaliteli konumlandırılmış görseller üretmek için buradayız.

Art The Design

Portre Çekimi

Portre fotoğrafları özgün, sıcak ve samimi olmalı ve bu yüzden sizler için portre fotoğraflarınızı dilediğiniz yerde isteklerinize uygun olarak çekiyoruz.İster firmanızın çalışanlarının portrelerini çekelim, ister sosyal medya hesaplarınız için portreler çekelim biz bu hizmeti size sunmaktan büyük zevk duyuyoruz.

Art The Design

Konser ve Festival Çekimleri

Konser ve festivallerin en büyük artısı insanların eğleniyor olmasıdır.Fotoğrafçılık için o ortamdaki enerji çok daha sağlıklı işler çıkarabilmesi için elverişlidir.Bu sebeple Konser, festival ve bir çok etkinliğinizde mutlulukla hizmet vermekteyiz.İster fotoğraf çekimi isteyin ister video çekimleri biz sizlere bu hizmetleri vermekten gurur duyuyoruz.Siz isteyin biz geliştirelim.

Art The Design

Yiyecek ve İçecek Çekimleri

Artık herşey dijital dünyanın içinde yiyecek, içecek seçimlerimizi bile sağlayan bir dijital dünya içerisindeyiz.Firmanıza veya ürününüze dikkat çekebilmek adına fotoğraflar sizler için %90 oranında önemlidir.Bir ürününüzün satışını arttırabilmek adına kaliteli kurgulanmış fotoğraflar firmanıza duyuyan ilgiyi etkiler.Yiyecek ve içecekleri bir de bizim gözümüzden görün.

Art The Design

Mekan ve Mimari Çekimleri

İnşa edilmiş ve ya özel olarak tasarlanmış mimari işlerinizi yeniden canlandırmak ve sizlerden aldığımız ilhamı görsellere entegre edebilmek adına çalışıyoruz.Sizin tasarladığınız iç dekorasyonlar bina vb. loft mimarlıklarınız vb. istediğiniz her mimari ve mekan çekimlerinizi farklılaştırılmış şekilde oluşturmak için bizimle çalışın.

Art The Design

Farklılaştırılmış Video Hizmetlerimiz

Art The Design

Video Post Prodüksiyon

Kreatif bakış açımızı film, fotoğraf ve çeşitli videolar aracılığıyla ifade etmek bizim uzmanlık alanımız.Stüdyolarımız ve kaynaklarımızdan uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli bir şekilde faydalanmanız için post prodüksiyon hizmetimiz videolarınızı izleyenlerde merak uyandırabilmek için bir çok etkene ihtiyaç duyar.Videonun renkleri, geçiş efektleri vb. birçok etkeni oluşturmak için sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak için tecrübemizi sizlere sunuyoruz.Yaptığımız işlerin daima arkasındayız.

Art The Design

Animasyon Tasarım

Animasyon cansız nesne veya fotoğrafların hareketlendirilmesi neticesinde ortaya çıkan bir türdür.Günümüzde işletmeler için büyük önem arz etmektedir.Bir ürünü ya da firmanız ile ilgili bilgileri sunmanız için görsel objelerin kullanılması daha akılda kalıcı bir izlenim sağlamanızı sağlar.

Animasyonlar çeşitli yazı tipleri, ikonlar, görseller ve birçok ögenin harmanlanması ile sunmak istediğiniz mesajı daha kolay iletmenizi sağlar.Günümüzde kullanıcılar çevrimiçi deneyimlere daha büyük önem vermekte web siteleri olsun, sosyal medya içerikleri olsun hangi platform olursa olsun her zaman daha çok kazandırır.

Art The Design

Klip Çekimi

Ürettiğiniz bir şarkının güzel bir görsel şölenle bezenmesi lazım. Geçmişten bu yana müzik klipleri her zaman ilgi odağıdır. Biz sizler için kliplerinize özel hikayeler üretelim yeni bir bakış açısıyla ve kaliteli hikayeler ile sizlere kaliteli ve ilgi çekici klipler hazırlayalım.

Art The Design

Kısa Film

Elinizde bir senaryo var ve bu senaryonun nasıl çekileceğini mi düşünüyorsunuz.Gelin sizlere senaryonuz hakkında en iyi hizmeti verelim.Farklı mekanlar, farklı oyuncular ile kısa filminizi gerçek bir deneyime çevirelim.

Kısa film çekimi gerçek bir dikkat ve üretim gerektirir.Senaryonun bütün detayları filmde izleyiciye hissettirilmek üzere özel olarak dizayn edilmektedir.İzleyicilerinize harika bir deneyim yaşatmak ister misiniz?

Art The Design

Tanıtım Filmi

Firmanızı yada ürününüzü tanıtmak mı istiyorsunuz?Tanıtmak istediğiniz her konuyu sizler için özel olarak tasarlıyoruz.Farklılaştırılmış tanıtım hizmeti vermek için sizlere kreatif bir ekiple büyük ve hummalı bir çalışma politikası sunuyoruz.

Sunmakta olduğumuz hizmetten memnun olabilmeniz adına büyük bir emek ve özen ile üretiyoruz.Siz isteyin biz sizler için en iyisini üretelim.

Art The Design

Reklam Filmi

Reklamlar sizin kitlelere daha kolay ulaşmanız için en uygun araçlardan biridir. Reklam filmleriniz için bütün aşamaları devralıyoruz ve baştan sona kadar reklam filmlerinizin üretiminde yer alıyoruz. Reklam filminizin kreatif bir senaryoya ihtiyacı var ve biz size senaryosu çekimi vb. bütün süreçlerle birlikte reklam filminizi sunuyoruz.

Fotoğraf ya da video
hizmetine mi ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.