Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Kısa Film

Art The Design

Kısa Film Nedir?

Kısa filmin ana amacı anlatmak istediğiniz bir hikayeyi anlatabileceğiniz en kısa sürede izleyiciye sunabilmektir.

Büyük bütçeli filmler çekmek göz korkutucu olabiliyor bu sebeple kısa filmler hem bütçe bakımından hemde harcanan süre bakımından daha büyük avantajlara sahip çünkü 90 dakikalık bir filmde anlatacağınız konu için ekipmanlar, mekanlar, kostümler vb. birçok detay için yüklü miktarda harcamalar yapmanız gerekiyor.Fakat bir kısa film için abartılı harcamalara ihtiyacınız yok en önemli şey bir senaryonuz var mı?

Bir senaryonuz varsa gelin size o senaryoyu çekilebilecek en iyi şekilde çekip sizlere teslim edelim.Üstünüzdeki büyük yükü düşük fiyatlar ile sizlerin omuzundan alalım.

Art The Design

Kısa Fim Konusunda
Nasıl Çalışıyoruz?

kısa film senaryo

Senaryo

Senaryonuzu okuyup anlıyoruz ve üzerinde ufak çalışmalar yaparak iletmek istediğiniz mesajı ya da istediğiniz görseller için bir çalışma başlatıyoruz.

kısa film toplantı

Toplantı

Senaryonuz üzerinde yaptığımız çalışmalar neticesinde sizlere yeni bir deneyim sunabilmek için çalışmaları sizlerin beğenisine sunuyoruz.Cast ekibi ve mekan seçimlerini tamamlıyoruz.

kısa film çekim ve kurgu

Çekim ve Kurgu

Artık çekim günlerinin planlamasından sonra çekim sistemleri kurulup çekimlerinizi yapıyoruz ve geniş bir kurgulama aşamasından sonra sizlere teslim ediyoruz.

Art The Design

Kısa Film Kaliteli Bir Kurguyla Hikayeyi Anlatır.

Senaryolarınız kaliteli kurgularla gerçek ve ilgi çekici anlatmak için büyük kurgu süreçleri lazımdır.Sizler için kurgu süreçlerini planlar doğrultusunda kaliteli bir anlatıma sahip şekilde anlatıyoruz.Sizin senaryonuzda anlattığınız her şey insanlara tam anlamıyla ulaşmalıdır.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Kurumsal Kimlik

Markanızın dijital dünyadaki duruşu çok önemli ve kimliğinizin gerçek bir hikayesi olmalı.İyi tasarlanmış hikayeler daha etkili firma izlenimleri sağlar.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.