Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Video Klip

Art The Design

Klip Çekimi Önemi Nedir?

Ürettiğiniz bir şarkının güzel bir görsel şölenle bezenmesi lazım. Geçmişten bu yana müzik klipleri her zaman ilgi odağıdır. Biz sizler için kliplerinize özel hikayeler üretelim yeni bir bakış açısıyla ve kaliteli hikayeler ile sizlere kaliteli ve ilgi çekici klipler hazırlayalım.

Klip çekimi büyük bir plan ve özen ister bu yüzden sizlere farklı planlar ile kaliteli klip çekim hizmeti verelim.

Art The Design

Klip Çekimi Konusunda
Nasıl Çalışıyoruz?

klip çekiminde müzik

Müzik

Oluşturduğunuz ve kliplendirilmesini istediğiniz şarkınızı bize gönderiyorsunuz ve biz şarkı üzerinde bir hikaye aşamasına giriyoruz.Sizlere birkaç hikaye oluşturuyoruz

kısa film toplantı

Toplantı

Oluşturduğumuz hikayeler, mekan seçimleri vb. birçok etken için sizlerle bir toplatı ve bütçe görüşmesi yapıyoruz.

kısa film çekim ve kurgu

Çekim ve Kurgu

Anlaşmamıza istinaden çekim günü belirlenip çekim için ekipman ve kullanılacak etkenler oluşturulur.Çekim için belirtilen günler içerisinde çekim yapılır ve bir kurgu işlemine sokulur.

Art The Design

Klip Müzikteki
Duyguyu Yaşatır

Yaptığınız müzik içinde büyük bir ruh saklı ve biz o ruhu ortaya çıkartabilmek adına sizlere farklı bir hizmet temeli sunuyoruz.Kaliteli ve duygulu klipler müziğinizin etkisini insanlar üzerinde yaşatmak için kullanılır.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Fotoğraf ve Video Stüdyosu

Dijital dönüşümün en büyük unsuru görsellerdir. Ürün fotoğraflarınız, firma fotoğraf ve videolarınız, çeşitli harekete geçirici animasyonlar, çeşitli videolar vb. birçok unsur dijital dönüşüm süreçlerinizde büyük önem arz eder.Dijital dünyada tanınabilmek için yapılabilecek bir çok çalışma var.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.