Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Konser ve Festival Fotoğrafçılığı

Art The Design

Eğlendiğiniz Zamanlara Ortak Oluyoruz.

Konser ve festivallerin en büyük artısı insanların eğleniyor olmasıdır.Fotoğrafçılık için o ortamdaki enerji çok daha sağlıklı işler çıkarabilmesi için elverişlidir.Bu sebeple Konser, festival ve bir çok etkinliğinizde mutlulukla hizmet vermekteyiz.İster fotoğraf çekimi isteyin ister video çekimleri biz sizlere bu hizmetleri vermekten gurur duyuyoruz.Mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmemiz için bizimle iletişime geçin.Mutluluğunuzu fotoğraflara yansıtalım.

Art The Design

Konser ve Festival Fotoğrafçılığı
KonusundaNasıl Çalışıyoruz?

Ön Görüşme

Yapılacak olan etkinlik ile ilgili çeşitli bilgileri topluyoruz.Etkinliğin bütün detayları hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

konser ve festival mekan duzenleme

Mekan Düzeni

Etkinlikte fotoğraf ve ya video çekilecek alan ile ilgili bir ön çalışma yapıyoruz.Gerekirse ışıklandırma hakkında bir kaç düzenleme yapıyoruz.

kısa film çekim ve kurgu

Çekim ve Düzenleme

Etkinlikte sizlere fark yaratabilecek çekimlerimizi çekmeye başlıyoruz.Çekilen fotoğrafların düzenlenmesini yaptıktan sonra sizlere gönderiyoruz.

Art The Design

Anı Yakalamak Ayrı
Bir Savaştır.

Konser ve festivallerde fotoğraf çekmek saniyelere bağlıdır.Fotoğrafçının çok hızlı analiz ve gözlemleri sayesinde kaliteli ve farklı fotoğraflar çıkar.Bu nedenle anı yakalamak savaş ve eğlence haline dönüşür fotoğrafçı için, güzel anılar için bizimle iletişime geçin.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Fotoğraf ve Video Stüdyosu

Dijital dönüşümün en büyük unsuru görsellerdir. Ürün fotoğraflarınız, firma fotoğraf ve videolarınız, çeşitli harekete geçirici animasyonlar, çeşitli videolar vb. birçok unsur dijital dönüşüm süreçlerinizde büyük önem arz eder.Dijital dünyada tanınabilmek için yapılabilecek bir çok çalışma var.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.