Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Kurumsal Kimlik

Art The Design

Kurumsal kimlik, markanızın başarısını güçlendiren kreatif tasarımlar ve stratejik düşünce gücünün harmanlanması ile daha ilgi çekici kimlikler oluşturuyoruz.

Kurumsal kimlik, bugünün müşterileri seçici olmakla birlikte, otantik görünen, konuşan, hareket eden ve hikayesi olan markalara daha fazla yöneliyorlar.

Kurumsal kimlik tasarımı hem dijital dünyaya açılışınızda hemde fiziksel dünyanızda sizler için kaliteli bir izlenim sunmak için sanatla harmanlanmış ve hikayesi olan kurumsal kimlikler oluşturabilmek adına ekibimizde kreatif fikirlerimiz ile sizlere farklı bir deneyim sunuyoruz.

Art The Design tecrübesini kurumsal kimliklerinize yansıtmak için geniş bir arge çalışması ile sizleri tecrübelerimizle kusursuz bir deneyim sunmak için çalışıyoruz.Kusursuz kurumsal kimlik tasarımları için bizimle iletişime geçin!

Art The Design

İyi bir kurumsal kimlik için neye ihtiyacımız var?

Hikaye Odaklı Tasarım.

Günümüzde her markanın bir hikayesi olmak zorunda çünkü hikaye markanızı daha yaşayabilir kılmak için önemli bir aşamadır.Sizlere kaliteli hikayeler oluşturmak için buradayız.

Stratejik Yeterlilik.

Markanızın kurumsal kimlik tasarım süreci araştırmalarımıza ve elde ettiğimiz gerçek verilere dayalı olarak oluşturulmak için stratejileri ön planda tutuyoruz.Stratejisi olmayan bir tasarım tuğlası eksik bir bina gibidir.

Piyasaya Hazır olmak.

Kurumsal kimliğiniz firmanızı pazarlamak için büyük bir etkendir. Markanızı oluşturduğumuz sırada pazarlama odaklı tasarımlar üretmek için ve markanızın yankılanabilir bir hal alması için çalışıyoruz.

Art The Design

Kurumsal Kimlik
Tasarım Süreçleri

e ticaret kullanıcı araştırması

Kullanıcı Araştırması

Kurumsal kimliğinizi oluşturmanın ilk adımı marka bilincinizi oluşturmak, sizlere görüşmeler yapıyoruz.İsteklerinize, hedeflerinize firmanızın amacına dair bir çok veri topluyoruz.Rakipleriniz var mı varsa hangi firmalar o firmalar üzerinde derin bir araştırma yapıyoruz.Kısacası daha iyi bir firma olabilmeniz için herşeyi araştırıyoruz.

kurumsal kimlik marka hikayesi

Marka Hikayesi

Her modern markanın hikayesi ve insanların neden önemsemesi ya da neden iletişime geçmesi gerektiğini açıklayan bir izlenimi vardır.Araştırma sırasında öğrendiğimiz verilere dayanarak kurumsal kimliğinizi oluşturmak, vizyonunuzu, misyonunuzu belirlemek, değerlerinizi ve temel vaatlerinizi yazmaya başlayarak size farklı hikayeler oluşturuyoruz.

kurumsal sözel kimlik

Kurumsal Sözel Kimlik

İçerik ekibimiz ile birlikte markanızın sözel kimliğini oluşturmak adına çalışıyoruz.Yeni ürünleriniz veya hali hazırda bulunan ürünlerinizin kaliteli isimler alabilmesi adına sizlerle işbirliği yapıyoruz.Sloganlar hazırlıyoruz, Markanızın kişiliği için büyük özen gösteriyoruz.

kurumsal görsel kimlik

Kurumsal Görsel Kimlik

Harika logoların yanı sıra, görsel yönergeler oluşturma konusunda çalışıyoruz.Logonuz, faturalarınız, broşürleriniz, kartvizitleriniz,renkleriniz vb. birçok öge sıralanarak sizin için en uygununu seçmek adına bir çalışmaya giriyoruz.Siz kahvenizi içerken seçiminizi yapıyorsunuz ve biz tasarımları hayata geçirmek için çalışmalarımıza başlıyoruz.

kurumsal kimliği hayata adapte etmek

Kurumsal Kimliği Hayata Adapte Etmek

Sizin için yaptığımız bütün çalışmaların sonucu olarak sizin markanızın bilinirliğini oluşturmak adına artık markanızı müşterilerinize sunarak gelen tepkileri ve pazarlama ağınıza hitap etmek üzere sizleri yeni bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

E-Ticaret

E-ticaret, müşterilerinize özel deneyimler sunmak ve müşterilerinizin kalbini kazanmak için çok önemlidir.Doğru bir e-ticaret sitesi satışlarınıza büyük katkılar sağlar.

SEO

Arama motorlarından varlığınızı sergileyebilmek büyük bir sabır ve özen gerektirir.Arama motoru optimizasyonu için doğru bir analiz daha çok kitleye ulaşmanızın ilk adımıdır.

Kurumsal kimlik mi
oluşturmak istiyorsunuz?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.