Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Mekan ve Mimari
Fotoğrafçılığı

Art The Design

Kaliteli Dizaynlar Kaliteli Fotoğraflar İster.

İnşa edilmiş ve ya özel olarak tasarlanmış mimari işlerinizi yeniden canlandırmak ve sizlerden aldığımız ilhamı görsellere entegre edebilmek adına çalışıyoruz.Sizin tasarladığınız iç dekorasyonlar bina vb. loft mimarlıklarınız vb. istediğiniz her mimari ve mekan çekimlerinizi farklılaştırılmış şekilde oluşturmak için bizimle çalışın.Mekan ve mimari fotoğrafçılığı farklı bir fotoğrafçılık çeşididir ve biz size kaliteli fotoğraflar sunabilmek adına özenle çalışıyoruz.Bizimle İletişime geçin en iyisini yapalım.

Art The Design

Mekan ve Mimari Fotoğrafçılığı
Konusunda Nasıl Çalışıyoruz?

sosyal medya yönetimi içerik oluşturmak

Tasarımlarınız

Mekan ve mimari fotoğrafçılığı çekimi yapılacak mekan ve mimari tasarımlarınız hakkında genel bilgilerinizi konumları vb. birçok detayı alıyoruz.

kısa film toplantı

Toplantı

Sizlerle gerçekleştirdiğimiz toplantı neticesinde çekim açıları ve çekim teknikleri ile alakalı planlama yapılır.Size rapor halinde sunulur.

konser ve festival mekan duzenleme

Sergileyin

Belirlenen tarihte görseller çekilmek üzere mekana gidilir. Gün içinde çekimler tamamlanır bilgisayar ortamında düzenlemeleri sağlanır ve size gönderilir.

Art The Design

Sanatınızı Dünyayla Paylaşın!

Tasarımlarınızı bütün dünyaya gösterin, projelerinizin hayat bulması için fotoğraflarınız ile hizmet almak isteyen firmalara fikir vermek ve yenilik oluşturmak için onlara görsellerinizi sunarak.Mimari Dekorasyonlarınızı farklılaştıralım.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Fotoğraf ve Video Stüdyosu

Dijital dönüşümün en büyük unsuru görsellerdir. Ürün fotoğraflarınız, firma fotoğraf ve videolarınız, çeşitli harekete geçirici animasyonlar, çeşitli videolar vb. birçok unsur dijital dönüşüm süreçlerinizde büyük önem arz eder.Dijital dünyada tanınabilmek için yapılabilecek bir çok çalışma var.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.