Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Moda Fotoğrafçılığı

Art The Design

Moda Fotoğraflarınız İlgi Kaynağıdır.

Moda fotoğrafçılığı giyim malzemeleri, kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar vb. ürünlerinizi sergilemek için biçilmiş kaftandır.Mükemmel moda fotoğrafları kaliteli ışık ve bir hikaye üzerine konumlandırılmıştır.Hikayesi olmayan fotoğraflar ürünlerinizin sergilenmesini kötü derecede etkiler.Dolayısıyla sizlere farklı ve yaratıcı hikayeleri olan kaliteli konumlandırılmış görseller üretmek için buradayız.Kaliteli ve farklılaştırılmış fotoğraf çekimleri için bizimle iletişime geçin!

Art The Design

Moda Fotoğrafçılığı
Konusunda Nasıl Çalışıyoruz?

Ürünler

Fotoğrafları çekilecek olan ürünleriniz hakkında genel bilgiler alıyoruz.Ürünleriniz için yeni bir konsept geliştiriyoruz.Sizler için en doğal hikaye metinlerini üretiyoruz.

kısa film toplantı

Toplantı

Hazırladığımız metinleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.Sunduğumuz hikaye konusunda anlaşmalarımızı tamamladıktan sonra çekim yapılacak mekanlar, modeller ve çekim günü planlanıyor.

Çekim ve Düzenleme

Çekim günü ürünlerinizin çekimleri için hazırlıklar tamamlanıp çekimleriniz planlandığı şekilde yapıldıktan sonra düzenlemeleri yapılarak fotoğraflar sizlere gönderiliyor.

Art The Design

Fotoğraflarda Estetik ve Hikaye

Moda fotoğraflarınızda farklı hikayelerin yanında estetik bir görüntü sağlayabilmek adına özel çekim koşulları oluşturuyoruz.Sizin imajınızı şekillendirmek bizim en büyük görevimiz fotoğraf çekimlerinizin yanı sıra sizlere katalog tasarımları, broşür tasarımları, afiş & bilboard tasarımları vb. birçok tasarım hizmetide sunuyoruz.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

E-Ticaret

E-ticaret, müşterilerinize özel deneyimler sunmak ve müşterilerinizin kalbini kazanmak için çok önemlidir.Doğru bir e-ticaret sitesi satışlarınıza büyük katkılar sağlar.

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.