Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Etkili Reklamcılık

Art The Design

Reklamcılık konusunda tecrübemiz ve kreatif fikirlerimiz sayesinde hep bir adım önde olmanızı sağlamak için birçok hizmeti bünyemizde topladık.

Dijital pazarda reklamcılık ile bugünün izleyicileri pazarlama mesajları ile bombalanıyor ve bu pazarlama mesajlarının arasından kendinizi göstermeniz oldukça gayret gerektiren bir süreç fakat biz bu süreçte sizlere daha iyisini verebilmek adına çalışıyoruz.

Dönüşüm odaklı hizmetimiz ile markanızın değerinin artması ve kullanıcı kaybetmemeniz için sürekli gelişen pazar ağına ayak uydurmaya çalışıyoruz.Sizler için harika sonuçlar alabileceğiniz pazarlama stratejileri oluşturarak uzmanlığımızı ve yeteneklerimizi sergilemekten gurur duyuyoruz.

Size sanatla harmanlanmış stratejiler sunarak hep bir adım daha ötesi için sizlerin yanında yürümeye hazırız.İyi bir reklam hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Art The Design

Etkili Reklamcılık nasıl olur?

Pragmatik bir felsefe ile çalışır.

Reklamcı firmanız için en iyi stratejileri sunar.Deneme yanılma odaklı bir sistem ile daha büyük tecrübeler kazanmanız için pazarı yoklar.Sizler için hep daha iyisini yapmak için pragmatik bir bakış açısı ile yanaşır.

Müşterilerinizi anlar.

Dijital dünyada kullanıcı deneyimi herşeydir. Müşterilerinize satın almaları için kolaylıklar ve büyük bir güven telkin etmek için güvenli bir e-ticaret sitesi çok önemlidir.

Sürekli optimizasyon yapar.

Reklamcılık her gün değişen dünyaya ayak uydurmaktır ve yenilikleri sürekli takip eden, her değişikliği uygulayan reklamcılar sizleri daha öteye taşıyabilir.

Art The Design

Reklamcılık Süreçleri

reklam verisi toplamak

Reklam Verisi Toplamak

Veriler her zaman hayatımızın merkezindedir, ve reklamcılıkta veriler sizi hep bir adım öteye taşıyabilecek en önemli unsurlardır.Kampanyalarınızı takip eder, rakip araştırması yapar, müşterilerinizle görüşür, çeşitli anketler ve daha birçok kaynak araştırması yaparak kitlenizi öğreniriz.Sonrasında sizler için en iyi çalışmanın nasıl olacağınızı analizleyip size rapor ve fiyatlandırma şeklinde sunarız.

reklamcılık, sanat ve bilimin stratejisi

Sanat ve Bilimin Stratejisi

Veriler önceliğimizdir fakat asıl zorluk anahtar kitleyi belirlemek, etkileşimde bulunup dönüştürmek için yeni yollar belirleyebilmek.Fırsatlarınızı bulmak ve öngörüler oluşturup mükemmel bir reklam stratejisi oluşturmak için verilere dayalı bir sistem izliyoruz.Sonrasında size reklam konusunda bir yol haritası çiziyoruz.

doğru reklamcılık

Doğru Reklamcılık

En iyi reklamın nerede ve ne şekilde yayınlanacağını, nasıl metinlere sahip olacağını, nerelere ulaşabileceğini bilmek ve doğru kanalları kullanmak için sizlere fikirlerimizi sunuyoruz.

kreatif reklamcılık

Kreatif Reklam

Reklam stratejimiz hazır olduğunda, stratejimiz doğrultusunda hangi yolları izlersek izleyelim tecrübemiz ile bu yollarla baş edebiliriz.Sizlere sanatla harmananlanmış tasarımlar vb. birçok içerik sunarak reklamızı kitlelerin ilgi odağı haline getiriyoruz.

reklam değerlendirmesi ve düzenlenmesi

Reklam Değerlendirmesi ve Düzenlenmesi

Reklamcılık sürekli bir değişimi esas almaktadır.Reklamlarınızı değerlendiririz, ulaşan müşteriler, müşterilerinizin geri vb. birçok veriyi toplayıp reklamlarınızı sürekli bir iyileştirme çalışması ile düzenlemeye devam ederiz.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Kurumsal Kimlik

Markanızın dijital dünyadaki duruşu çok önemli ve kimliğinizin gerçek bir hikayesi olmalı.İyi tasarlanmış hikayeler daha etkili firma izlenimleri sağlar.

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

Reklamcılık ile alakalı
destek mi lazım?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.