Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

Art The Design

Arama motoru optimizasyonu (SEO) için doğru bir analiz daha çok kitleye ulaşmanızın ilk adımıdır.

Seo dijital dünyada tanınmanız büyük biri öneme sahiptir. Web sitenizin tanınabilmesi arama motorlarının robotlarının sizi ne kadar çok tanıdığıyla alakalıdır.Arama motorlarının sizleri tanıması için sitenize eklediğimiz çeşitli kodlar ve siteniz üzerinde yaptığımız çeşitli içerik çalışmaları ile sizleri arama motorlarında daha üst seviyelere taşıyabilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Seo süreci, uzun ve derinsel bir süreçtir sonuç almak sabır gerektirir.Çünkü bir sitenin arama motorlarından tanınması bir gecede olan  bir süreç olmamakla birlikte sitenin farklı bir web sitesi olduğu konusunda ummalı çalışmalar gerektirir.Bizler sizlere Art The Design ekibi olarak seo işinde son derece büyük bir ciddiyet ve üretkenlikle hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Fakat olağanüstü  web sitesi tasarlamak kolay bir süreç değildir.Bugünün kitlelerinin beklentileri oldukça yüksek ve ziyaretçilerinizin web sitenize zaman ayırmaya değer olduğuna ikna etmek için çok kısa bir süreniz var.

5 yılı aşkın tecrübesi ile Art The Design kitle beklentilerinizi karşılayan web siteleri tasarlıyoruz. Üstün sonuçlar elde edebilmeniz için web tasarım hizmetinizi farklı süreçlerden geçirerek kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Art The Design

İyi bir SEO ortağı nasıl olmalıdır?

İnsan Odaklı.

İyi bir Seo ortağı bot veriler ile sitenize kullanıcı çekmek ile uğraşmaz.Sitenize organik kullanıcı çekebilmek adına tüm gücüyle çalışmaya hazırdır.

Zamanı Yöneten.

Seo hızlı gelişmekte  ve her geçen gün algoritmalar daha çok gelişiyor ve değişiyor bunlara ayak uydurabilen bir seo ortağına ihtiyacınız var.

Kolay İletişim.

Google’ın karma karışık algoritmasını tanıyan ve algoritma ile iletişimi kolay bir şekilde sağlayabilen bir seo ortağı web sitenizi kısa bir süre içerisinde üst sıralara çıkarmak için çalışır.

Art The Design

Arama Motoru Optimizasyon (SEO) Süreçleri

arama motoru optimizasyonu hizmeti

SEO Site Optimizasyonu

Web sitenizin seo ile uyumlu olup olmadığı hakkında derin bir araştırma yapılır.Sitenizin içerik konumları vb. birçok detay incelendikten sonra size bir raporlama yapılır.

arama motoru optimizasyonu seo denetimi

Seo Denetimi

Raporlama işleminde sonra sitenizin içeriği hakkında sizlerden detaylı bilgiler temin ederek anahtar kelimeler, organik trafik verileri gibi konular üzerine kapsamlı bir araştırma sunuyoruz.Gelecekteki çalışmaları, reklamları vb. yapacağınız iş stratejisini oluşturuyoruz.

arama motoru optimizasyonu anahtar kelime analizi

SEO Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizi, bizlere kullanıcılarınızın yaptıkları aramalarda kullandıkları terimleri sunmakta ve bu terimlerin günlük, aylık ve yıllık arama hacimleri hakkında veriler sunmaktadır.Kullanıcılarınızın arama amaçlarına ulaşmamız ve Potansiyel müşteriler nasıl aramalar yapıyor bunlar hakkında bilgiler alıyoruz.

arama motoru optimizasyonu seo stratejisi

SEO Stratejisi

Sıralamanızda artış sağlayabileceğimiz düzeltmeleri bulduktan sonra gerçek bir organik pazarlama için kaliteli bir yol oluşturmamız gerekiyor.Oluşturacağımız yol ilerde yapacağınız reklamlar arama motorlarındaki olası değişiklerde yapılacak vb. birçok adımıın oluşturulmasını gerçekleştiriyoruz

arama motoru optimizasyonu seo organik pazarlama

Organik Pazarlama

Organik arama tanınırlığınız büyük önem taşıyor.Dijital dünyada müşterilerinize daha hızlı ulaşabilmek adına organik aramalar oldukça sistematik bir öneme sahip herhangi bir reklam ücreti ödemeden arama motorlarında ilk sıralarda bulunmanızı sağlamak için kaliteli içerikler üreterek sitenize kreatif bir izlenim sağlıyoruz ve pazarda bilinirliğiniz daha çok artıyor.

arama motoru optimizasyonu seo ölçüm ve raporlama

SEO Ölçüm ve Raporlama

Aylık olarak neler başardığımız sizlere rapor ediyoruz.Ve sitenizin tanınır ve pazardaki büyük payını alması için sürekli olarak siteniz üzerinde çalışmalarımızı yapmaya devaem ediyorz.Siz arkanıza yaslanın sitenizi biz yukarıya taşıyalım.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

E-Ticaret

E-ticaret, müşterilerinize özel deneyimler sunmak ve müşterilerinizin kalbini kazanmak için çok önemlidir.Doğru bir e-ticaret sitesi satışlarınıza büyük katkılar sağlar.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Web sitenizi arama motorlarında
üst sıralarda görmek mi istiyorsunuz?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.