Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Sosyal Medya Yönetimi

Art The Design

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Değişen algoritmalar, kullanıcılar ve platformlara ayak uydurmak onlar için sürekli değişen gelişen içerikler oluşturabilmek ve insanları samimiyetle sayfalarınızı takip etmeleri için büyük bir algı oluşturmak gerekir.

Bu süreçte sosyal medya’ya  ayak uydurmak için bir çok verinin bilinmesi gerekir.Sizin sattığınız hizmetler, ürünler vb. hangi kullanıcı kitlesine hitap ettiğiniz gibi bilgiler sosyal medya yönetiminizi çok etkileyen etkenlerdendir.

Art The Design olarak 5 yılı aşkın süredir .Sosyal medya yönetimi konusunda birçok kuruluş ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.Çalıştığımız firmaların sosyal medya yönetimleri konusunda büyük bir azim ile onların ve takipçilerinin beğeneceği görsel tasarımlar, fotoğraflar ve video içerikler üreterek firmalarını ilgi çekici kılıyoruz.

Art The Design

Etkili bir sosyal medya yönetimi nasıl olur?

Çok Kanallı Pazarlama.

Sosyal medya platformları gelişmekte ve iyi bir sosyal medya yönetimi için sosyal medya platformlarını iyi tanıyan bir ekiple çalışmanız gerekmektedir.

İçerik Oluşturma Ve İçerik Geliştirme.

Etkili bir sosyal medya hesabı için içerikler çok önemlidir ve bunun için kreatif bir ekiple içeriklerinizi büyük bir özen ve kurguyla oluşturmak ve gelişimlerine ayak uydurabilecek bir yönetim ekibiyle çalışmanız gerekmektedir.

Veri odaklı düzenleme.

Takipçileriniz iyi izleyen ve hangi içeriğin ne denli bir beğeni aldığını takip edip içerikleri ona göre geliştirebilecek bir ekiple çalışmanız işinize büyük katkılar sağlar.

Art The Design

Sosyal Medya Yönetim Süreçleri

e ticaret kullanıcı araştırması

Müşterilerinizi Keşfetme

Müşterilerin demografik özelliklerini inceliyoruz.Yaşam tarzları, tutumları ve ilgi alanları gibi özelliklerini araştırıyoruz.İnsanların rakip firmalarınızla alakalı geri bildimleri ve iletişimleri hakkında bilgiler topluyoruz.Ayrıca rakiplerinizin müşterileri ile nasıl iletişim kurduklarınıda inceleyip bir rapor oluşturuyoruz.

markanızı pazarlayacağınız kanallar

Markanızı Pazarlayacağınız Kanallar

Her platformun sizler için farklı avantajları var, bizde markanızın hangi platformlarda doğru içeriği oluşturabileceği hakkında planlama yapıyoruz.İster ilk kez sosyal medya kullanıcak olun istersenizde hali hazırda kullandığınız hesaplarda değişimler isteyin biz bunlar için çalışmalarımızı yapıyoruz.Müşterileriniz için ayrıntılar, harekete geçirici mesajlar, videolar, resimler vb. birçok içerik geliştiriyoruz.

sosyal medya yönetimi içerik oluşturmak

İçerik Oluşturmak

İçerikler dijital medyanın kralıdır.Ve sosyal medya içerikler için en verimli ortamlardan biridir.Sizlere içeriklerinizi oluşturmak için fotoğraf çekimleri, video çekimleri çeşitli hareketli grafikler oluşturmak ve hikayeye dayalı bir sosyal medya hesabı oluşturabilmeniz için destek veriyoruz.

arama motoru optimizasyonu seo organik pazarlama

Organik Takipçi

Organik takipçi bir sosyal medya hesabı için vazgeçilmez bir kitledir.Organik takipçiler kazanabilmeniz adına sizler için çeşitli bir çok çalışma ve kampanya düzenliyoruz.Yaptığımız çalışmaların neticesi olarak sizi samimiyetle takip eden kaliteli kullanıcılar elde ediyoruz.

sosyal medya reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Firmanızın bilinirliği için ve organik takipçi kitlenizi arttırabilmek adına sosya medya hesaplarınızdan ücretli reklamlar yayınlayarak insanların sizin varlığınızı daha hızlı görmesini sağlıyor.İçerik uzmanlarımızın ürettikleri kaliteli içerikler ile markanızın göz aşinalığını arttırıyoruz.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

SEO

Arama motorlarından varlığınızı sergileyebilmek büyük bir sabır ve özen gerektirir.Arama motoru optimizasyonu için doğru bir analiz daha çok kitleye ulaşmanızın ilk adımıdır.

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

Sosyal medya hesabınızın
yönetilmesi mi lazım?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.