Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Farklı Tasarım Hizmetleri

Art The Design

Tasarım Stüdyosu
farkı ile tanışın.

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm, tasarım uzun ve sancılı bir süreçtir.Bu süreçte rehberinizi çok iyi seçmeniz işinizi hızlandırmanız için büyük etken sağlamaktadır.Dijital dönüşüm süreci bir sürü aşamaya dayanır.Markanıza tekrardan kimlik oluşturulması, internet dünyasında varlığınızı ilan etmek ve benzeri birçok etaptan geçmek gerekir bu süreci yönetmeniz için sizlere en büyük desteği vermek için buradayız.

Marka Stratejisi

Dijital dünyada tanınmanız büyük stratejiler ile gerçekleşir.Dijital dünyanın şartlarını, koşullarını bilen bir ekiple çalışmanız sizin için büyük artılar sağlamanın yanında daha emin adımlarla ilerleyebilmeniz için büyük destek sağlar.Gelin markanıza büyük bir strateji belirleyelim ve emin adımlarla markanızı yükseklere taşıyalım.

Tasarım Deneyimleme

Dijital bir dönüşümün tasarımı ve geliştirilmesi tek bir hedefi desteklemelidir.Kullanıcı için değerli ve unutulmaz deneyimler üretebilmek.Kullanıcılar ilgilerini çeken deneyimleri sürekli tekrarlamaktan büyük bir zevk almakta bu doğrultuda en büyük şansımız insanların zevk alacağı işler üretebilmek.

Kullanıcılarınızı harekete geçirmek için, hedef kitlenizin ne istediğini araştırıp derin bir çalışmadan sonra onlara hitap edicek tasarımları üretmek için kollarımızı sıvıyoruz.

Dijital Pazarlama

Sayılar dijital dünyada büyük önem taşıyor.Dijital pazarın veri ve insan merkezli olduğu fikrimiz ile sizlerle güçlü bir işbirliğine girebilmek ve pazardaki değerinizi arttırmak için size kaliteli bir tasarım hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.Dijital dünyada rakamlarınızı daha büyük oranlara çekebilmek profesyonel bir sürece dayanır.

Art The Design

Dijital Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Bir web sitesinin tasarımı markanızın insanlar ile temas noktasında büyük bir iş aracıdır. Harika bir web sitesi işinizin büyümesinde büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi işinizi kötü etkiler.

Kurumsal Kimlik

Markanızın dijital dünyadaki duruşu çok önemli ve kimliğinizin gerçek bir hikayesi olmalı.İyi tasarlanmış hikayeler daha etkili firma izlenimleri sağlar.

E-Ticaret

E-ticaret, müşterilerinize özel deneyimler sunmak ve müşterilerinizin kalbini kazanmak için çok önemlidir.Doğru bir e-ticaret sitesi satışlarınıza büyük katkılar sağlar.

SEO

Arama motorlarından varlığınızı sergileyebilmek büyük bir sabır ve özen gerektirir.Arama motoru optimizasyonu için doğru bir analiz daha çok kitleye ulaşmanızın ilk adımıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çok hızlı bir tüketim kaynağı haline dönüştü. Sürekli yeni algoritmalara ayak uydurmak ve insanlara ulaşmak için çok iyi bir kurguya ihtiyacınız var.

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

0
Biten Proje
0
Sosyal Medya Hizmeti
0
SEO Hizmeti
0
Müşteri Memnuniyeti

Art The Design

Fotoğraf ve Video Stüdyosu.

Dijital dönüşümün en büyük unsuru görsellerdir. Ürün fotoğraflarınız, firma fotoğraf ve videolarınız, çeşitli harekete geçirici animasyonlar, çeşitli videolar vb. birçok unsur dijital dönüşüm süreçlerinizde büyük önem arz eder.Dijital dünyada tanınabilmek için yapılabilecek bir çok çalışma var.

Bu çalışmalardan en önemlisi fotoğraf ve videolar çünkü bugünün kullanıcıları yüksek oranda video ve fotoğraf deneyimleri ile birçok işini gerçekleştirmekte, ürün satın almak, tatile gitmek vb. birçok işini halletmek için internete başvuran kullanıcı kitlesiyle karşı karşıyayız.Bu kitleyi yönetebilmek için görsel ögelere çok ihtiyacımız olduğu kaçınılmaz bir olay bu yüzden biz sizin dijital dünyada bir varlık sergileyebilmeniz adına fotoğraf ve video hizmetlerinizi farklılaştırılmış şekilde sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Art The Design

Giyim Stüdyosu.

Farklı tasarlanmış ve kaliteli malzemelerle üretilmiş kıyafetler kendimizi iyi hissetmemizi sağlar. Bu doğrultuda alışılagelmişin dışına çıkmanız için giyim konusunda size farklı tecrübeler sunmak adına Art The Design olarak sizlere farklı ürünler sunmayı hedeflliyoruz.

Bizimle çalışmak
ister misiniz?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.