Scroll to top
Adres
Mareşal Çakmak Mahallesi Taşçılar Sokak No:16 Güngören/İstanbul
info@artthedesign.com
Ph: +90 553 797 95 97

Art The Design

Web Tasarım

Art The Design

Web tasarımda kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak, markaları büyüten ve kitleleri eyleme geçiren web siteleri tasarlıyoruz.

Web tasarım hizmeti markanızın insanlar ile temas noktasını inşa etmek için önemli etkenlerden biridir.Kaliteli kurgulanmış bir web site tasarımı işinizin büyümesinde ve büyük kitlelere ulaşmasında büyük rol oynar.Kötü kurgulanmış bir web sitesi tasarımı ise işinizin kitlelere ulaşmasına ve kötü bir izlenime sebep olur.

Fakat olağanüstü  web sitesi tasarlamak kolay bir süreç değildir.Bugünün kitlelerinin beklentileri oldukça yüksek ve ziyaretçilerinizin web sitenize zaman ayırmaya değer olduğuna ikna etmek için çok kısa bir süreniz var.

5 yılı aşkın tecrübesi ile Art The Design kitle beklentilerinizi karşılayan web siteleri tasarlıyoruz. Üstün sonuçlar elde edebilmeniz için web tasarım hizmetinizi farklı süreçlerden geçirerek kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyoruz.

Art The Design

Daha iyi dönüşüm sağlayan bir web tasarım nasıl oluşturulur?

Kullanıcılarınız için tasarım.

Sitenin kullanıcılarının ihtiyaçlarını ilk sıraya koyun. Kullanıcıların ihtiyaçlarının ne olduğunu bilmiyorsanız, onlara sorun. Kullanıcı merkezli bir ajans olarak, bu ilke ürettiğimiz her şeyin temelidir.

Amaçlı tasarım.

Harika bir web sitesinde tasarımın güzelliği dışında tasarımın bir beyni vardır.Doğal olarak web siteniz iyi görünmeli. Ancak en önemli hedeflerinizi ve dönüşüm noktalarınızı, web tasarım kullanıcılarınız bu hedeflere giderken nasıl destek alıcaklarını net bir şekilde görebilmesi gerekir.

Keşfedilebilirlik için tasarım.

Web tasarım insanların bulabileceği şekilde yapılmalıdır  ve bu arama motorlarının görünürlüğü ile başlar. İyi bir site teknik olarak optimize edilmeli ve kullanıcıların ziyaret etmesi için alakalı, ilgi çekici açılış sayfaları olacak şekilde oluşturulmalıdır.

Art The Design

Web Tasarım Süreçleri

e ticaret kullanıcı araştırması

Kullanıcı Araştırması

Web tasarım için ilk adım kullanıcı araştırması hedeflerinizin ne olduğu hakkında, ulaşmak istediğiniz kitle ile ilgili veriler ve bir web sitesi tasarımında ihtiyacınız olan herşeyi derinlemesine inceliyoruz.

arama motoru optimizasyonu seo stratejisi

Web Tasarım Stratejisi

Bir web tasarım stratejisi, web sitesinin yapısını, içeriğini ve özelliklerini iş hedeflerinizle uyumlu bir hale getirmek için derinlemesine bir çalışma yapılır. Web sitesinin nereye gelmesini istediğiniz ile ilgili karar noktası burasıdır. Strateji oluşturma sırasında profesyonel bir web sitesi, araştırma ile zorlukları ve fırsatları belirleyen uzmanlarımız ile strateji raporları oluşturuyoruz.

web site tasarımı planlaması

Web Tasarım Planlaması

Web tasarım planlamasında, uzman tasarımcılar ile sizler için taslak tasarımlar oluşturuyoruz.Sitenin teknik ihtiyaçları ve özellikleri belirliyoruz.Sonra sitenin sayfaları ve hiyerarşik düzenini belirliyoruz, tel kafesler halinde oluşturulan tasarımı müşterilerimize bir rapor halinde sunuyoruz.

web sitesini tasarlamak

Web Sitesini Tasarlamak

Web tasarım, sıkı çalışmanın gerçekten işe yaramaya başladığı yerdir. Markanızı nasıl temsil edeceğinizi belirleyebilmeniz için veri analizi yapıyoruz. Markanızı nasıl tanımlayacağınız konusunda size rehberlik ederek planlama sırasında oluşturduğumuz şablonların renklendirilmesi ve tasarımın görsel sürecinin oluşturulması, mobil ve masaüstü uyumluluğu ile alakalı görsellerinde belirlenip tasarımlarınızı oluşturmaya başlıyoruz.

web tasarım içerik yazarlığı

Web Tasarım İçerik Yazarlığı

Herkes yazıyor, ama web tasarım için yazmak ayrı bir noktadır. Metin yazarlarımız,kullanıcılarınızın dikkatini çekebilmek adına nasıl yazılacağını biliyorlar. Bir hikaye nasıl oluşturulur, bir bilgi nasıl verilir, arama motorlarının neye ihtiyacı var bunlar hakkında bütün bilgilere sahip oldukları için derinlemesine yazılar ile içerik üretiyorlar.

arama motoru optimizasyonu seo ölçüm ve raporlama

Web Tasarım SEO

SEO, etkili bir web tasarımın dokusunun önemli parçasıdır.Önce siteyi tasarlayıp sonrasında SEO çalışması yapmak fırsatları kaçırmanızı sağlayabilir. O yüzden web tasarımda SEO ön planda bulunmalıdır.Tasarım aşamasında doğru sayfaları doğru yerlerde konumlandırmak SEO için önemlidir.Sizler için sitenizin SEO için uygun halde tasarlanması sağlanır.

web tasarım proje değerlendirmesi

Web Tasarım Proje Değerlendirmesi

Web tasarım için en son aşama tasarlanan siteyi sizin beğeninize sunuyoruz.Tasarım hakkında geri dönüşlerinizi değerlendiriyoruz ve tasarım konusunda sizlerle anlaştıktan sonra web tasarımınızı kodlarla buluşturuyoruz.Ve aktif bir web sitesi haline getiriyoruz.

Art The Design

Diğer Hizmetlerimiz

E-Ticaret

E-ticaret, müşterilerinize özel deneyimler sunmak ve müşterilerinizin kalbini kazanmak için çok önemlidir.Doğru bir e-ticaret sitesi satışlarınıza büyük katkılar sağlar.

Reklamcılık

Doğru kitlelere ulaşabilmek zor bir süreçtir.Reklam ögeleri üretmek doğru medya araçları seçimi vb. birçok sürece ihtiyacınız var ve etkili reklamcılık için iş zekasına ihtiyacınız var.

SEO

Arama motorlarından varlığınızı sergileyebilmek büyük bir sabır ve özen gerektirir.Arama motoru optimizasyonu için doğru bir analiz daha çok kitleye ulaşmanızın ilk adımıdır.

Web sitesine mi
ihtiyacınız var?

İletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.